2 adet 12 V 36 W XD-622 LED Lamba açık/Kapalı Dokunmatik değiştirme sensörü

Satış!

2 adet 12 V 36 W XD-622 LED Lamba açık/Kapalı Dokunmatik değiştirme sensörü

|

SKU: w149

Etiketler: Ucuz 2 adet 12 V 36 W XD 622 LED Lamba açık/Kapalı Dokunmatik değiştirme sensörü, Yüksek Kalite 2 adet 12 V 36 W XD-622 LED Lamba açık/Kapalı Dokunmatik değiştirme sensörü, Çin Anahtarlar Tedarikçiler.

₺83.24 ₺79.08

Stok durumu: Stokta var

Ürün açıklaması


Bu anahtar izole bir dokunmatik sensör anahtarıdır, cam, alek, plastik, çanak çömlek gibi % koruma kapağı olan LED için uygundur. Anahtarın karanlıkta nerede olduğunu bulmaya gerek yok, hafif gövdeye dokunun, kolayca açıp kapatabilirsiniz ve parlaklığı ayarlayabilirsiniz.
Bağlamak için Nasıl:
1. kırmızı çizgi giriş pozitif tel ile bağlanır.
2. siyah çizgi negatif giriş kablosuna bağlanır.
3. sonra kırmızı ve sarı çizgiler bağlı lambalar.
Çalışması:
1. yalıtım koruması şartlarında, Metal parçaya doğrudan dokunmaya gerek yoktur, sadece anahtarın çalışmasına izin vermek için cama dokunabilir, güvenlik özelliği, mekanik aşınma yok, kurulumdan sonra aynanın önünde herhangi bir anahtar parçaları göremiyorum;
2. dokunmatik anahtarlama paneli için arka plan ışığı vardır, bu, anahtar ile konektör gücü, anahtarlama paneli arka plan ışığı açık olacak ve aynı zamanda normalde açık.
3. dokunma veya kapatma fonksiyonu: vücuda dokunma süresi 550 'den az olduğunda (MS), ışığı açıp kapatır. ilk kez dokunun, yanar; bir kez daha, ışık söner.
4. karartma fonksiyonuna dokunun: vücuda dokunma süresi 550 'den fazla (MS) olduğunda, ışık parlaklığını kontrol eder. Uzun süre gevşediğinde aydınlatma parlaklığına dokunun, eski parlaklık seviyesinde kalır. 3 saniyeden uzun süre basarsanız, ışık parlaklığı maksimum parlaklıktır; uzun basın tekrar dokunma ışık parlaklığı yavaş yavaş azalır ve gevşemeden önce parlaklık seviyesinde kalır, ancak 3 saniyeden uzun süre basarsa, minimum parlaklık seviyesinde kalır ve değişmez, bir döngüde çalışır.

  • Birim Tipi: lot (2 parçalar/lot)
  • Paket Boyutu: 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)

şartname

  • öğe Türü: Anahtarlar
  • belgeleme: CCC
  • Özellikler: Touch Switch
  • Anahtar Türü: Açma / Kapama Anahtarı dokunun
  • garanti: 1 Month
  • Model Numarası: XD-622

2 Değerlendirmeler 2 adet 12 V 36 W XD-622 LED Lamba açık/Kapalı Dokunmatik değiştirme sensörü

Yorum Yap

İlgili ürünler